Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

Дивлячись закритими очима

Музей истории Киева
29.10.2019 - 10.11.2019
Открытие выставки: : 29.10.2019

Символ і образ – потужна сила, що викликає з глибини підсвідомості спогади, асоціації і думки. Образ жінки ще з архаїчних часів несе в собі сакральний зміст і, мабуть, саме тому він є надзвичайно популярним у мистецтві. «Це про жінок і про мене. Про взаємостосунки жінки зі світом та її роль у суспільстві», – так характеризує свою виставку художниця Наталі Зіновчук.

В експозиції представлені нові роботи, написані протягом останніх місяців. Художниця пише картини у змішаній техніці, створюючи різні фактури за допомогою масляних та акрилових фарб.
Ця виставка – експеримент художниці не лише з технікою виконання, а й зі стилем. Реалізм, яким Наталі захоплювалася раніше, відходить на другий план. Нині її роботи набувають елементів символізму, з’являється метафоричність в передачі образу, що спонукає глядача шукати власні асоціації до розуміння картин.

«Для створення цієї серії робіт я шукала нові засоби втілення образів, що народжуються у спробах відповісти на головні запитання про людські взаємовідносини. Відповісти, заглиблюючись в себе, прислуховуючись до своїх почуттів», – каже Наталі.

Про автора:
Наталі Зіновчук – учасниця та призерка багатьох міжнародних конкурсів. Її роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні, Америці та Великій Британії. Виставкову діяльність раніше реалізовувала у спільних мистецьких проектах. «Дивлячись закритими очима» – перша персональна виставка художниці.