Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE

РУССКИЙ ENGLISH
 

Перше міжнародне трієнале «Мандрівна філософія»

Галерея Наталії Юзефович (вул. Космічна, 9), місто Кременчуг
28.11.2019 15:00:00 - 15.01.2020
Открытие выставки: 15:00 28.11.2019

Робота Elena Den - Зоряний океан - вічний пошук глибини, сенсу існування, пошук щастя. Смарагдова вода прозора в глибинах океану. Ці нескінченні відстані ваблять і не дають спокою, вічний Пошук глибини.

Зоряний океан - Пошук глибини

Філософські роздуми та буденність через призму мистецтва: у Кременчуці презентували другу частину виставки «Мандрівна філософія». В Кременчуці в картинній галереї Наталії Юзефович відбулася презентація другої частини експозиції I-го міжнародного трієнале «Мандрівна філософія».

На минулому тижні вже проходила перша частина виставки в Кременчуцькій міській художній галереї.
Власне, назва проекту пов'язана з українськими мислителем XVIII століття - Григорієм Скороводою. Він один із перших почав говорити, що мета нашого життя - це щастя. Його життєвих шлях був сповненим свободи, розуміння себе, мистецтва у собі і є прикладом вільного та гармонійного життя справжнього митця.

Основна мета проекту - сприяти розвитку мистецтва шляхом проведення виставок, для об'єднання різних художників: іменитих і невідомих, та для пошуку нових талановитих митців із свіжим поглядом.
На виставці 24 автори з усієї України, в тому числі і з нашого міста, та навіть із закордону представили 25 своїх творів: живопису, графіки, скульптури, тощо. Роботи різні, кожна з них відрізняється один від одної. Будь-яка картина заворожує своїми різноманітними фарбами та різними стилями малювання.

Фотографии с открытия выставки