Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір.

Щербенко Арт Центр
24.07.2018 - 08.09.2018
Открытие выставки: 19:00 24.07.2018

Щербенко Арт Центр завершує літній сезон виставкою київської художниці Аліни Максименко “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір”. До експозиції увійдуть однойменний відео-триптих та дві серії живопису: “Один погляд” і “Сон рибалки”.
Усі три частини проекту перегукуються між собою, адже кожна з них відсилає до певної історії. За основу кожного із трьох сюжетів художниця бере недостовірний факт - припущення, та намагається наділити його предметною основою з надією на те, що відчуття теперішнього моменту народжується десь поміж рядків розповіді.
У вуста, сновидіння та образи своїх персонажів художниця вкладає глибоке відчуття часу - застиглого, нелінійного і такого, що нашаровується. Він змушує “перевести внутрішній годинник”. Це схоже на тотальну містифікацію, де другорядні персонажі стають головними, безхатьки - королями, а смерть - дивним чоловіком з бородою, що блукає печерою кольору індиго.
Запрошуємо на авторські екскурсії Аліни Максименко виставкою, що відбудуться 25 липня о 19.00 і 25 серпня о 16.00.
Виставка “Місцевий час. 2-й епізод. Король Лір” триватиме в Щербенко Арт Центрі з 24 липня до 8 вересня включно за графіком: Вт - Сб 11:00 - 20:00.