Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

"Родина Майстерність Традиція"

Музей сучасного мистецтва України
16.11.2017 - 17.12.2017
Открытие выставки: 18:00 16.11.2017

16 листопада о 18-00 Музей сучасного мистецтва України презентує митців роду Красних - Ольхових з виставкою «Родина. Майстерність. Традиція».
Проект музею «Сімейні цінності - Родинні зв'язки» в котрий раз демонструє потужну силу родини з її різними долями, характерами, можливостями, але з однаковою наполегливістю, працездатністю й майстерністю.
Засновники РОДИНИ - Іван Миколайович Красний (1917-1990) і Слава Наумівна Лівшиць (1915 - 1995). Все почалось з доленосної зустрічі у Самарканді, де під час евакуації, молоді люди покохали один одного. Іван Красний у 1942 р. працював на відновленні «Гур-Еміру» - шедевру ісламської архітектури Середньовічного Сходу, де вперше освідчився Славі у коханні. В цей же час він на відмінно захистив дипломний проект «Самаркандський цирк» та захопився аквареллю. Ця ніжна та філігранна техніка була співзвучна настрою закоханого художника і своє захоплення він проніс через усе життя. Слава Лівшиць у Самарканді створила одну із найкращих серій своїх робіт, це кохання надихало і надавало особливості її творчості.
МАЙСТЕРНІСТЬ здобута у навчальних закладах далі шліфувалася, збагачувалась й втілювалося у неймовірні полотна творців: Івана Миколайовича - ліричного співака природи й поета акварелі та Слави Наумовни – майстрині, яка заворожує різноманітністю й багатством колірної палітри.
ТРАДИЦІЮ батьків продовжено у дітях – Тетяні Красній, зяті Олександрі Ольхові і онуці Марині Ольховій.
Тетяна Красна увібрала в себе все краще від батьків і трансформувала в своє власне бачення світу. Вона відкрита та гармонійна, твори її несуть у собі заряд позитиву, любові і краси.
Олександр Ольхов малювати почав у 4 роки, перемальовуючи картини, які знаходив у книжках. Ця природна обдарованість, неабиякий хист, гарні педагоги, неймовірна захопленість мистецтвом, пошук себе й свого місця у житті дали неабиякий результат – зараз це Маестро, роботи якого не залишають байдужими глядачів.
Марина Ольхова закохана у акварель. Шляхетне, вишукане, тонке мистецтво акварелі в неї у крові.

Фотографии с открытия выставки