Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

Тролейбус-фотоапарат

Pavlovka ArtGallery
27.04.2018 - 01.05.2018
Открытие выставки: 11:00 27.04.2018

Pavlovka ArtGallery за підтримки Маріупольської міської ради в рамках Startup Гогольfest представляють арт-проект «PINHOLE TROLLEYBUS» – тролейбус-фотоапарат.
Куратори проекту Waldemart Klyuzko, Igor Belsky, Юлія Бельська (Юлия Геннадиевна), Володимир Буслов,
Учасник проекту Вімала Малюченко (Vimala Marjari)

Skodа, що відслужила свій тролейбусний вік на пасажирських маршрутах м. Маріуполя, отримає нове життя як унікальний гігантський фотоапарат, єдиний у світі.

Усередині тролейбус перетворений на вщент чорний простір, в який світло проникає лише крізь невеликий отвір. Використовуючи той самий принцип, що і в будь-якому з фотоапаратів, тролейбус може побудувати зображення розміром у людський зріст.

ТРОЛЕЙБУС-ФОТОАППАРАТ одночасно працює і як пінхол - елементарна система побудови зображення на основі проходження світла крізь невеликий отвір, і як камера обскура, використовуючи прості оптичні системи: зональну пластину Френеля, монокль, перископ, ландшафтну лінзу, вікна самого тролейбуса, і різні рідини, що мають різний коефіцієнт заломлення.

З 27 квітня по 1 травня жителі Mariupol і гості зможуть насолодитися шоу у стилі самого Льюїса Керрола, потрапивши всередину фотоапарата та спостерігаючи таїнство народження фотографії.

Під час фестивалю учасники проекту на світлочутливій бромо-срібній плівці форматом понад 1х1 метр (виробник Astrum ltd, місто Шостка) зроблять кілька історичних знімків, на яких будуть відображені всі бажаючі.

А 29 квітня у Всесвітній день пінхол-фотографії, що святкується щороку в останню неділю квітня, ми зробимо фотографію, яку можна буде побачити згодом на сайті pinholeday.org серед решти, зроблених за допомогою різних за конструкцією камер з малим отвором замість об'єктива.

Щороку це свято об'єднує дітей і дорослих по всьому світу.