Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE

РУССКИЙ ENGLISH
 

Vezha obscura

Pavlovka ArtGallery
26.04.2019 - 01.05.2019
Открытие выставки: 10:00 26.04.2019

Vezha obscura – міждисциплінарний проект, в якому поєднуються освіта, наука та візуальне мистецтво.
Вежа – це не тільки прикраса міста, перлина архітектури, а й столітня панянка, яка спостерігає за містом. Вежа – одна з найвищих точок Маріуполя, з якої відкривається панорама на все місто.

Команда Pavlovka ArtGallery у скаді Вальдемара Клюзко, Ігоря Бельського, Юлії Бельської та Володимира Буслова, послуговоючись досвідом Леонардо Да Вінчі й інших славетних художників, математиків, фізиків і просто мрійників, які стояли у витоків фотографії, в столітній архітектурі створить забавку часів Середньовіччя. Спеціально для ГОГОЛьФесту ми перетворимо оглядовий майданчик на вісьмикутну камеру-обскуру, що переверне панораму міста догори дригом. Кожен, хто підніметься на оглядовий майданчик, зможе дізнатися, як народжуються фотографії, й одночасно потрапить у казку, де можна стати маленьким і ходити на голові.

На Всесвітній день пінхолу, який відзначають в останню неділю квітня, ми спробуємо зафіксувати фотографічним способом на фоточутливому матеріалі історичну мить. Кожен охочий може прийти до вежі та потрапити до історії.

Маріуполь, вул. Архітектора Нільсена, 36