Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

"Від Андрія до Миколая - від Миколая до Василя"

Музей сучасного мистецтва України
21.12.2017 - 11.02.2018
Открытие выставки: 18:00 21.12.2017

«Від Андрія до Миколи, від Миколи до Василя» - таку назву має передсвяткова виставка, яка відкриється 21 грудня у Музеї сучасного мистецтва України о 18-00.
Музейний проект «Сімейні цінності – Родинні зв'язки» презентує яскравий калейдоскоп робіт, який порадує відвідувачів музею оригінальністю, майстерністю, кольорами, формами, настроєм…
Напередодні різдвяно-новорічних свят назва виставки прийшла сама: три прізвища з’єдналися в одну велику Мистецьку Родину: Корж, Радько та Трегубови. Виставка, ініційована Тарасом Коржем, присвячується батькам: Андрію Радьку, Василеві Коржу та Миколі Трегубову. А імена батьків чудовим образом співпали з циклом Різдвяних свят: вечорниці та ворожіння на Андрія, подарунки від Миколая, щедрівки на Василя…
Від Андрія… Радько Володимир, Корж-Радько Людмила, Радько Сергій, Радько Катерина
Радько Володимир Андрійович (1951) самобутній сучасний художник, його роботи відображають тонке сприйняття форми і простору та запрошують у світ нескінченної експресії.
Корж-Радько Людмила Андріївна (1956) - вишукана та витончена творча манера художниці заспокоює, але примушує до роздумів. Робити сяють теплом, вони легкі і прозорі, неначе подих вітру, але наповнені символізмом.
Радько Сергій Андрійович (1963) художник-монументаліст за фахом і гончар за покликанням. «Глина, коло, піч для мене – це поклик долі», – каже Сергій Радько.
Радько Катерина Володимирівна (1974) майстер-графік. Її роботи заворожують; вдивляючись в образи, відчуваєш їх магічний вплив, немов сам стаєш частиною неймовірного сюжету.
Від Миколи… Трегубов Микола, Трегубова Валентина, Трегубова Наталія, Трегубов Володимир

Фотографии с открытия выставки