ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

Виставка «А4, кулькова ручка»

Karas Gallery
27.12.2017 - 28.01.2018
Открытие выставки: 19:00 27.12.2017

«А4, кулькова ручка» – проект, що був започаткований в 2006 році як одноразовий гумористичний експеримент став не тільки одним із найпопулярніших та найочікуваніших щорічних проектів України. Демократизм, простота та спартанська лаконічність формату роблять його цікавим і привабливим, близьким та зрозумілим як серед титулованих художників, так і серед молодих експериментаторів початківців.

За час існування проекту видано 10 каталогів з творами авторів, це не тільки збірки репродукцій сучасного мистецтва в масштабі один до одного, але й документ епохи, анамнез нашої історії та синопсис художньої думки.

В проекті беруть участь найвідоміші митці, при чому не тільки художники, але й архітектори, композитори, поети, кутюр’є. Саме їх участь є певним орієнтиром та тією високою планкою якості на який орієнтується проект протягом всіх цих років. Серед них – Анатолій Криволап, Олександр Ройтбурд, Влада Ралко, Олексій Аполлонов, Олександр Бабак, Олександр Животков, Василь Бажай, Вінні Реунов, Микола Кривенко, Петро Бевза, Володимир Бовкун, Андрій Блудов, Стас Волязловський, Ілля Ісупов, Тетяна Гершуні, Олександр Дубовик, Жанна Кадирова, Павло Маков, Віктор Покиданець, Тіберій Сільваші, Сергій Чайка, Віктор Сидоренко, Ігор Янович, літератори Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Катя Бабкіна, Віктор Неборак, Сергій Жадан, Борис Херсонський, Олександр Ірванець, Андрій Курков, композитори Валентин Сильвестров, Віта Польова, Олександр Щетинський та Святослав Луньов, кутюр’є Федір Возіянов, Олексій Залевський, Поліна Веллер.