Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE
选择你的语言

РУССКИЙ ENGLISH 繁體中文
 

Виставка Антона Гудзікевіча та Марії Журікової «SIMBIOSIS»

Центральний будинок художника
02.07.2018 - 16.07.2018

З 2 липня в Центральному Будинку Художника НСХУ, буде проходити виставка талановитих художників Антона Гудзікевіча та Марії Журікової «SIMBIOSIS».
Після закінчення навчання в Національній Академії України вони продовжують свою кар'єру в області образотворчого мистецтва в Політехнічному університеті Валенсії, де працюють разом в своїй майстерні в Ель-Кампельо. В експозиції представлені картини з проектів: «Під іншим кутом / EnotroAngulo», «Вода без втручання / AGUASIN INVASIÓN», «В русі / Enmovimiento», «BodyMusic», «Summer».
Два художника, незважаючи на різні способи вираження і художні методи, ростуть і розвиваються разом більше 10 років, та представляють на виставці результат цього взаємовигідного співробітництва і постійного діалога- Симбіозу. Антон створює реальність на полотні, розповідаючи свою історію і оспівуючи життя свіжим, яскравим і повним світла. Його картини сповнені енергії. В останні роки Марія Журікова працює з пластикою жіночого тіла, це висловлювання абстрактне, але з явним відображенням реалізму жіночої природи.

Виставка працюватиме до 16 липня, за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців 1-5, перший поверх, виставковоі зали Будинку Художника, час роботи - щодня з 10.00 до 19.00, без вихідних. Всі питання і пропозиції за телефоном 0934015403.