Вход или Зарегистрироваться

ВЫБЕРИТЕ ЯЗЫК
CHOOSE LANGUAGE

РУССКИЙ ENGLISH
 

Виставка «Ріка життя» художниці Ольги Кондрацької в штаб-квартирі ООН

405 East 42nd Street New York, NY 10017
11.03.2019 - 22.03.2019
Открытие выставки: 18:15 11.03.2019

З 11 по 22 березня 2019 року в штаб-квартирі ООН (Нью-Йорк) триватиме виставка «Ріка життя» талановитої сучасної художниці Ольги Кондрацької, яка через мистецтво живопису прагне привернути увагу суспільства до проблеми водних ресурсів не лише в Україні, а й у всьому світі.

На виставці, що відкриється в штаб-квартирі ООН (Нью-Йорк) 11-го березня, автор представить відвідувачам свою унікальну авторську техніку. Виставка складається з окремих тематичних блоків, створюючи єдину композицію, до якої увійшли 11 художніх творів, сповнених краси, кольорів і думок.
«РІКА ЖИТТЯ» – це побачені, відчуті та перенесені на полотна прекрасні явища та миті Природи. Це відображення внутрішнього світу художниці, її душевної організації, ставлення до життя.

Виставка «Ріка життя» як крик про порятунок водних ресурсів планети

ВОДА – одна з найвпливовіших речовин на Землі. Впродовж мільйонів років вона задіяна в глобальних планетарних процесах: з її допомогою стабілізувався клімат, сформувалися ландшафти... Потім сталося диво: у воді зародилося життя! Якщо не замислюєшся, то здається, що з цим безцінним дарунком природи все гаразд. А якщо «копнути» – поцікавитися статистикою, прислухатися до думки біологів, екологів, з'ясується, що річки, які раніше були повноводними, поступово міліють і перетворюються в маленькі та немічні, а ті, в свою чергу, безслідно зникають з обличчя Землі. Поспілкувавшись з мешканцями українських сіл, з подивом дізнаєшся, що можливість випити з колодязя студеної води в спекотний полудень для багатьох перетворилося в мрію. Вислів «вода – це диво» має сьогодні не лише фігуральне значення, бо насправді багато в чому відображає реальний стан речей. Якщо не сприяти покращенню екології довкілля, не вживати дієвих заходів з охорони водних ресурсів, очищення річок і озер, ситуація з питною водою може перетворитися у масштабну проблему для всього людства.

ХУДОЖНИК – людина спостережлива та прониклива: помічає навіть те, що не помічають інші. Ольга Кондрацька бачить проблеми сучасності і реагує на них за допомогою сучасного живопису. «Ріка життя» є живописом дії – радості життя, народження і процвітання, а разом з тим – нагадуванням сучасникам: варто дуже постаратися, щоб зберегти для нащадків красу і чистоту нашої прекрасної блакитної планети. Соціальна відповідальність проявляється ще й в тому, що частину коштів від продажу картин художниця перераховує на благодійність.

Про художницю та її творчі здобутки

У творчому доробку Ольги Кондрацької – члена Американського інституту архітектури, архітектора-дизайнера зі світовим ім'ям – сотні проектів у сфері архітектури, дизайну і декорування інтер'єрів. Ці проекти успішно реалізовані в країнах Європи, Азії, Північної та Південної Америки. Кожна її поїздка – це новий досвід, незабутні враження і унікальне поєднання фарб, які знаходять відображення в нових, незмінно затишних інтер'єрах і прекрасних картинах. Полотна цього майстра живопису затребувані, її роботи знаходяться в фондах Національних музеїв України, а також в приватних колекціях України, Італії, США, Сінгапуру, Угорщини, Франції, Бразилії ...

United Nations Headquarter
Location Delegates Entrance
405 East 42nd Street
New York, NY 10017

Please RSVP to
dasha.horbachova@mfa.gov.ua
by March 8, 2019